• Zgłoś nieruchomość
  • Nieruchomości
  • -
    -
     
  • Kalkulator opłat
  • Kredyty
  • Praca

Lokal na sprzedaż Warszawa, powiat Warszawa, województwo Mazowieckie

Numer oferty: 4/OP/2020

Informacje podstawowe

MiejscowośćWarszawa
PowiatWarszawa
Województwo Mazowieckie
Kraj Polska
Rynek: Wtórny
Cena: 5850000 PLN [negocjuj cenę]
Cena za m2: 4270
Powierzchnia budynku m2: 1370

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesny budynek produkcyjno-magazynowo-handlowo-biurowy o powierzchni łącznie ok. 1370m2 (z czego biura i pomieszczenia socjalne to ok. 400m2). Nieruchomość położona jest na 1080m2.

Nieruchomość jest zlokalizowana w Warszawie na Ursynowie-Ursynów przy ulicy Puławskiej (Pyry) na działce 1079m2 po generalnym remoncie zakończonym w lutym 2020r. z wieloletnim najemcą / możliwość rozwiązania umowy w szybkim trybie lub kontynuowania na wiele lat.

Budynek wykończony materiałami najwyższej jakości. Natomiast przeznaczenie obiektu: biurowo - magazynowo - handlowo - produkcyjny.

Usytuowany w pobliżu terenów zielonych (las kabacki) w eleganckim otoczeniu: wille, siedziby firm, centra handlowe, korty tenisowe, restauracje (w tym burgerownia, McDonald's, Sphinx, itp), stacja benzynowa, dom kultury, przystanki autobusowe 200m.

Dopuszczenie na dojazd dla TIR-ów dla tej posesji. Wszystkie instalacje nowe renomowanych producentów. Alarm - Satel - najnowsza i najbardziej rozbudowana centrala alarmowa z czujnikami ruchu, kontaktronami, itp. Wideo-domofony najwyższe modele z odbiornikami video 10" (5szt.) ze stali szczotkowanej. Kontrola dostępu ROGER - każde drzwi zaopatrzone w zwory elektromagnetyczne połączone z kontrolą dostępu od wewnątrz i od zewnątrz. Pełna kontrola dla poszczególnych stref - możliwość dowolnej adaptacji Licencja na oprogramowanie dot. kontroli systemu czasu pracy Pracowników. Rozdzielnice prądowe nowe i w pełni wyposażone z wszelkimi zabezpieczeniami Rozdzielnice na część magazynowo produkcyjną z kilkunastoma pod-rozdzielniami, wszędzie siła + 230V + zabezpieczenia - wszystko to z najwyższej jakości komponentów. Dodatkowe otwieranie z pilotów kodowanych. Drzwi i okna antywłamaniowe najwyższej jakości i odporności na rynku Ogródek okalający budynek z każdej strony z drogim prestiżowym nasadzeniem, dużą studnią kamienno-drewnianą oraz małym stawem na tyłach budynku. Ogród ten wraz z systemem automatycznego nawadniania zaprojektowany został przez profesjonalną firmę ogrodniczą od aranżacji zieleni. Klimatyczne oświetlenie zewnętrzne rozbudowane, ławeczki, ścieżki wokoło, rabaty, donice kamienne, itp. Nowo kładziona kostka brukowa wysokiej klasy z wyszczególnionymi miejscami parkingowymi dla kilkunastu aut! Bramy elektryczne zewnętrzne kute robione na zamówienie oraz oświetlone ogrodzenie na wymiar z furtkami z doprowadzeniem 230V do LOGO. Budynek z zewnątrz elegancko oświetlony, sterowanie z tableta dla poszczególnych systemów lub z telefonu. Na każdym piętrze są bogato wyposażone łazienki oraz kuchnie a także 2 pokoje biurowo-konferencyjne w pełni umeblowane i wyposażone także w sprzęt AV wysokiej klasy. System typu inteligentny-budynek wraz z monitoringiem kamerami w środku i na zewnątrz wideo-fonami nagłośnieniem multi-room. Przestrzeń produkcyjna z przygotowanymi zgodnie ze standardami BHP stanowiskami pracy Szatnie i inne pomieszczenia socjalno-gospodarcze rozmieszczone bardzo ergonomicznie. Dodatkowo - magazyn wysokiego składowania ze stabilnymi pojemnymi regałami oraz windą towarową a także 2 dużymi automatycznymi bramami rozładunkowymi z obiciem drewnopodobnym. Możliwość zmiany grafiki na budynku dla nowego Właściciela - indywidualny projekt.

Numer oferty w okazja: 198812 Numer oferty w biurze: 4/OP/2020

Data dodania: 2020-10-22 11:52:06 Data aktualizacji: 2020-10-22 12:07:30 Liczba wyświetleń strony: 21

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy
Kontakt
Adam Kozak
e-mail:adam@okazja.biz.pl
tel:788-750-310

Agencja nieruchomości - Okazja

E-mail: okazja@okazja.biz.pl
Tel: 604-226-720
608-420-480
 
Reklama