• Zgłoś nieruchomość
  • Nieruchomości
  • -
    -
     
  • Kalkulator opłat
  • Kredyty
  • Praca

Działka na sprzedaż Władysławów, powiat Żyrardowski, województwo Mazowieckie

Numer oferty: 22/DZ/2022

Informacje podstawowe

MiejscowośćWładysławów
Powiatżyrardowski
Województwo Mazowieckie
Kraj Polska
Cena: 124000 PLN [negocjuj cenę]
Cena za m2: 100

Opis nieruchomości

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji - możliwość płatności w ratach - raty do uzgodnienia. B.Atrakcyjne Działki Budowlane o pow.ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną Działki położone ok.15 minut od Grodziska Mazowieckiego ok.5 minut od centrum Mszczonowa we Władysławowie gm.Mszczonów.
Cena tylko 100 zł za metr kwadratowy działki,która ma Plan zagospodarowania Przestrzennego i można na niej budować dom jednorodzinny - powierzchnia zabudowy według planu to aż 40% .
Działki można zobaczyć na mapy.geoportal.gov.pl - wybierając w wyszukiwaniach z lewej strony opcję wyszukaj działkę , to z prawej wyskoczy okienko do wprowadzenia numeru działki - vide zdjęcie działek. Działki zaczynają się od ulicy Dębowej w stronę lasu - NAJLEPIEJ POŚWIĘCIĆ CHWILĘ I ZOBACZYĆ TE DZIAŁKI NA WŁASNE OCZY -NAPRAWDĘ WARTO.
Od ulicy Dębowej w dół dojedzie się wprost do obwodnicy (vide zdjęcia) która omija centrum Mszczonowa i prowadzi bezpośrednio do Trasy Katowickiej którą szybko dojedziemy do Grodziska Maz, Janek,Warszawy oraz innych miast po drodze. W Mszczonowie można skorzystać z tego co daje miasto oraz Basen Termy Mszczonów ,najgłębszy na świecie basen do nurkowania oraz Największy w Europie Park Wodny
Suntago Wodny Świat - Park of Poland. B.dobrze zlokalizowana niedaleko /ok.40 km/ od Warszawy /15 minut katowicką do Centrum Janki /Warszawa / na granicy Mszczonowa we Władysławowie blisko lasu /lub przy lesie/ niedaleko do Term gorących w Mszczonowie, ciche spokojne miejsce, a jednocześnie w miarę wszędzie blisko również do Grodziska Mazowieckiego i Autostrady A2"rzut beretem" 5 minut do trasy Katowickiej. Zdjęcia przedstawiają działki i ulicę Dębową przy której są położone , oraz pobliską stację benzynową ,obok sklep Lewitan i wiazd/zjazd z obwodnicy Mszczonowa .Działki mają Plan Zagospodarowania Przestrzennego , a tym samym dzięki niemu jest gwarancja ,że nabywając taką działkę będzie można na niej budować , a nie jak w przypadku (nie koniecznie tańszych) działek bez Planu Zagospodarowaniach kiedy trzeba występować i prosić o warunki zabudowy, co jest obarczone długotrwałym procedurami i b.dużym ryzykiem nie otrzymania pozwolenia na budowę, a wtedy pozostaje na taką działkę tylko patrzeć. Nieraz działki położone w tej samej miejscowości ,a przy innej ulicy czy dzielnicy mogą nie mieś P.Z.P , dlatego też trzeba sprawdzać czy na pewno jest P.Z.P na daną działkę. Możliwy wynajem działki 1200zł - na której można ustawić dom, na kołach itp,a później z czasem wykupić działkę.

MOŻLIWA RÓWNIEŻ ZAMIANA NA SAMOCHÓD, LOKAL, MIESZKANIE, ZIEMIE ROLNĄ ,MOŻLIWY RÓWNIEŻ WYNAJEM- rozpatrzę każdą rozsądną propozycję

Numer oferty w okazja: 198702 Numer oferty w biurze: 22/DZ/2022

Data dodania: 2022-11-01 19:49:06 Data aktualizacji: 2022-11-01 19:51:12 Liczba wyświetleń strony: 20

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy
Kontakt
Zbigniew Biernacki
e-mail:zbyszek@okazja.biz.pl
tel:604-226-720

Agencja nieruchomości - Okazja

E-mail: okazja@okazja.biz.pl
Tel: 604-226-720
608-420-480
 
Reklama