• Zgłoś nieruchomość
  • Nieruchomości
  • -
    -
     
  • Kalkulator opłat
  • Kredyty
  • Praca

Działka na sprzedaż Władysławów, powiat Żyrardowski, województwo Mazowieckie

Numer oferty: 60/DZ/2020

Informacje podstawowe

MiejscowośćWładysławów
Powiatżyrardowski
Województwo Mazowieckie
Kraj Polska
Cena: 99000 PLN [negocjuj cenę]
Cena za m2: 82

Opis nieruchomości

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji .
B.Atrakcyjne Działki Budowlane o pow.ok 1200m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną Działka położona ok.15 minut od Grodziska Mazowieckiego we Władysławowie gm.Mszczonów.
Działki można zobaczyć na mapy.geoportal.gov.pl - wybierając w wyszukiwaniach z lewej strony opcję wyszukaj działkę , to z prawej wyskoczy okienko do wprowadzenia numeru działki - vide zdjęcie działek.
Tu można nie tylko wyszukać,ale i obejrzeć te działki ,otoczenie i cały podział /nawet pomierzyć / aktualnie w terenie. Działki zaczynają się od ulicy Dębowej w stronę lasu.
Ulicą od Dębowej prowadząca w dół dojedzie się wprost do obwodnicy (vide zdjęcia) omijającej Mszczonów prowadzącej do Trasy Katowickiej którą szybko dojedziemy do Grodziska Maz,Janek,Warszawy oraz innych miast po drodze. W Mszczonowie można skorzystać z tego co daje miasto oraz Therm i Największego w Europie Parku Wodnego .
B.dobrze zlokalizowana niedaleko /ok.40 km/ od Warszawy /15 minut katowicką do Centrum Janki /Warszawa / na granicy Mszczonowa we Władysławowie blisko lasu /lub przy lesie/ niedaleko do Term gorących w Mszczonowie, ciche spokojne miejsce, a jednocześnie w miarę wszędzie blisko również do Grodziska Mazowieckiego i Autostrady A2"rzut beretem" 5 minut do trasy Katowickiej. Zdjęcia przedstawiają działki i ulicę Dębową przy której są położone , oraz pobliską stację benzynową ,obok sklep Lewitan i wiazd/zjazd z obwodnicy Mszczonowa
.Działki mają Plan Zagospodarowania Przestrzennego , a tym samym dzięki niemu jest gwarancja ,że nabywając taką działkę będzie można na niej budować , a nie jak w przypadku (nie koniecznie tańszych) działek bez Planu Zagospodarowaniach kiedy trzeba występować i prosić o warunki zabudowy, co jest obarczone długotrwałym procedurami i b.dużym ryzykiem nie otrzymania pozwolenia na budowę, a wtedy pozostaje na taką działkę tylko patrzeć.
Nieraz działki położone w tej samej miejscowości ,a przy innej ulicy czy dzielnicy mogą nie mieś P.Z.P , dlatego też trzeba sprawdzać czy na pewno jest P.Z.P na daną działkę.
MOŻLIWA ZAMIANA NAJLEPIEJ NA PIENIĄDZE ,ALE ROZWAŻĘ PROPOZYCJĘ ZAMIANY RÓWNIEŻ NA SAMOCHÓD, LOKAL, MIESZKANIE, ZIEMIE ROLNĄ - INNE PROPOZYCJE.

Numer oferty w okazja: 154898 Numer oferty w biurze: 60/DZ/2020

Data dodania: 2020-05-15 13:34:23 Data aktualizacji: 2020-05-15 13:35:50 Liczba wyświetleń strony: 10

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy
Kontakt
Zbigniew Biernacki
e-mail:zbyszek@okazja.biz.pl
tel:604-226-720

Agencja nieruchomości - Okazja

E-mail: okazja@okazja.biz.pl
Tel: 604-226-720
608-420-480
(22)755-57-96
(22)755-60-20
 
Reklama